הצטרפו למיזם הערבות ההדדית הגדול בישראל ובזכותכם עוד משפחה תצא בע"ה לתמיד ממעגל העוני!

החזיקו משפחה באמצעות תרומת מעשר חודשי והעניקו להם תכנית ליווי מקיפה ומעטפת רחבה של תמיכה מקצועית במשך שנה שלימה.

באיזה סכום תרצו להשתתף?

אמיר מויאל ממליץ על הפרויקט

יאיר יעקובי ממליץ על הפרויקט

במקימי נותנים למשפחה 'חַכָּה' כדי שתצא לתמיד ממעגל העוני – וזה לגמרי בזכותכם!

כשאתם מצטרפים למיזם "החזק משפחה" ותורמים 360 שקלים למשך 12 חודשים, עוד משפחה זוכה לקום על הרגליים ולקבל מעטפת מלאה, הכוללת את חמשת הדברים הבאים:

1. מלווה מקצועי לאורך כל התהליך

תהליך שיקום כלכלי דורש התגייסות מלאה מצד כל הנוגעים בדבר, כמו גם שיתוף בפרטים אישיים. מיזם "החזק משפחה" מאפשר לנו לשכור את שירותיו של איש מקצוע כמלווה אישי צמוד למשך שנה תמימה! רק תחשבו איזה שינוי אדיר ליווי אישי שכזה עשוי לחולל.

2. סיוע במימון אנשי מקצוע חיצונים

כשמשפחה נקלעת למשבר כלכלי, המצב משליך עליה מבחינות רבות נוספות ועשוי לפגוע בשלום הבית, בחינוך הילדים, בבריאות הנפש ועלול להגיע אף להוצאה לפועל. התרומה שלכם לפרויקט "החזק משפחה" מאפשרת לנו לממן לכל משפחה את איש המקצוע הנכון והמדויק לה.

3. מענקים לחגים

אין לכם מושג איזה חסד זה לאפשר לעוד משפחה לעבור את החגים בכבוד. הדאגה שמדירה שינה מעיניהם והבושה הקשה שמלווה אותם, פשוט נחסכות מהם, בזכות המענק שאנחנו יכולים להעניק להן וכל זה לגמרי בזכותכם!

4. מענקים לסגירת חובות

פרויקט "החזק משפחה" הוא באמת יוצא דופן ברמת המחויבות וההיקף שלו, כשהתרומה שלכם היא שמאפשרת לנו, במקרים בהם הלוואה נוספת איננה פתרון – לתת להם מענק כספי לסגירת חובות.

הרב שמואל אליהו

"בזאת אני ממליץ על עמותת "מקימי – השער לכלכלה נבונה" הפועלת במסירות רבה בהוצאת משפחות מסחרור כלכלי ע"י ייעוץ, הכוונה וסיוע כספי. מצווה גדולה לתרום ולסייע בידם בעין יפה וברוח נדיבה…

הרב צפניה דרורי

"הנני ממליץ בכל לב על פעולתכם לחלץ אנשים מחובות אדירים שנפלו עליהם, במיוחד התפעלתי על שהנכם מקפידים להיטיב – רק למוטבים כאלה שלקחו את האחריות המלאה על נפילתם"

הרב דב ליאור

"… הריני להמליץ בזה על עמותת "מקימי".. עמותה זו שמה לה למטרה לעזור ולסייע למשפחות ... בייעוץ ובהכוונה נבונה של ניהול חיי המשפחה על מנת שיוכלו לעלות על דרך המלך.
יבורכו המסייעים והתורמים למשימה קדושה זו למען חיזוק המשפחות ובניינן…"

הרב חיים דרוקמן

"...עמותת "מקימי" הינו ארגון שכולו חסד הפועל במסירות רבה, להוציא משפחות שנקלעו למשבר כלכלי ... בזה זוכים לקיים מצות התורה "וחי אחיך עימך". מצוה גדולה לתרום בעין יפה לארגון זה, לחזקו ולאמצו... כל התורמים בודאי יתברכו מן השמים, ויזכו לכל מילי דמיטב..."

הרב אליקים לבנון

במשך עשור שנים, זכינו לכך שעשרות משפחות הועמדו על רגליהן ע"י הכוונה נכונה של היועצים הטובים של עמותת "מקימי". תרומה לעמותת "מקימי", היא סיוע שיש בו ממש, ומצווה גדולה!

הרב שלמה עמאר

לחברי הארגון ולכל התורמים והמסייעים לו, שחפץ ה' בידם יצלח ויזכו לסיעתא דשמיא ולעזור ולסייע…

באיזה סכום תרצו להשתתף?

ערבות הדדית זה בDNA שלכם?

שלום לכם! שמי ישראל ליבמן, מייסד עמותת 'מקימי' ואם ערבות הדדית זה בDNA שלכם ודאי תבינו אותי. הכול התחיל כשגיליתי שחליתי בסרטן, ממנו החלמתי לאחר מאבק ממושך בן שלוש שנים. למרבה הצער, זמן קצר אחר כך נרצח אחי, שניאור-שלמה ליבמן ז"ל, בפיגוע ביצהר. צרות אכן מגיעות בצרורות ושוב השכול היכה בי, כשאבי הלך לעולמו מאותה מחלה ארורה בה חליתי אני. בעקבות העיסוק הממושך בשכול ובחולי, הבנתי שמה שאני רוצה לעשות בשארית חיי, זה לעזור לאנשים במצוקה! מצוקה לצערי קיימת בכל מקום, אבל באותה נקודת זמן יצא לי להכיר מספר משפחות שהסתבכו כלכלית והגיעו עד לפשיטת רגל, השוק ה'אפור' וגירושין, לא משום שהיו עבריינים אלא רק בגלל שהיה חסר להם ידע. הם מעולם לא קבלו שום חינוך פיננסי ולמרות שהיו אקדמאים ובעלי משרות הגיעו לאן שהגיעו. כשהתופעה הזו חזרה על עצמה שוב ושוב, קבלתי החלטה להקים את עמותת 'מקימי' ומזה למעלה מעשור שאני זוכה לקחת חלק פעיל בשיקומן של אלפי משפחות ממצבים של משבר וחולשה לחוסן כלכלי. ובאשר לכם, אם ערבות הדדית זה בDNA שלכם, אין לי ספק שתרצו לקחת חלק!

באיזה סכום תרצו להשתתף?

מקימי מקימה משפחות על הרגליים וזו לא סיסמה!

זה עלול לקרות לכל אחד. כן, גם לכם. מספיק שאין לכם חסכונות וחודש אחד המשכורת לא נכנסת... ההוצאות ממשיכות כרגיל ומתחילים לקחת הלוואות. וכשנכנסים לסחרור הלוואות, ההידרדרות מתחילה: כרטיסי האשראי מקבלים סירוב, הו"ק נדחות והנושים מתחילים להגיע... מבחינה מורלית הבית גמור. ההורים מרוסקים, מיואשים. רמת התפקוד יורדת וסכנת דכאון קליני הופכת למוחשית עד מאד. מחסור, בושה ורעב הופכים למצבים שביום יום, הילדים הקטנים סובלים מהזנחה רגשית והמתבגרים מסתכנים בנשירה... ואף אחד לא יודע... גם הסביבה הקרובה. הבושה...

לסיפור הזה יכול להיות סוף טוב

מקימי מקימה משפחות על הרגליים וזו לא סיסמה! מקימי מחזיקה צוות מקצועי של יועצים כלכליים, (בתשלום מלא!), שמלווים את המשפחה צעד אחר צעד במשך שנה שלמה! החל מאבחון ומיפוי פיננסי, המשך בהקניית כלים לניהול התקציב ויצירת איזון, הקניית שיטות ודרכים להוזלה וצמצום הוצאות, ליווי מורלי, הקניית כלים לשיח זוגי במצבי משבר ולהתמודדות עם הילדים וכלה בליווי ברמה היומיומית עד להטמעת האג'נדה, בדרך לאיזון התקציב וליציאה ממינוס לפלוס. לסיפור הזה אכן יכול להיות סוף טוב וצריך להיות לו סוף טוב! אבל בשביל זה צריך את הלב הטוב שלכם...

החזיקו משפחה באמצעות תרומת מעשר חודשי והעניקו להם תכנית ליווי מקיפה ומעטפת רחבה של תמיכה מקצועית במשך שנה שלימה !

באיזה סכום תרצו להשתתף?

סיפורי ההצלחה וההשראה של המשפחות שלנו!

מאות משפחות זכו לצאת ממעגל העוני, לשקם את הזוגיות
ולהציל את הילדים מנשירה - לכל אחת מהן סיפור הצלה מעורר השראה.

באיזה סכום תרצו להשתתף?